2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Plewiska
Dodane 04 maja 2024

Pracownik kompletacji- Plewiska

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK MAGAZYNOWY – PLEWISKA k. Poznania

WYMAGANIA:

  • duża sprawność fizyczna- preferowani Panowie

  • dyspozycyjność w godzinach pracy magazynu

  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek towaru- otrzymujesz zamówienie na podstawie , którego kompletujesz je do wysyłki. Zbierasz artykuły z regałów , wrzucasz do koszyka, a następnie wkładasz do kartonika, zaklejasz i odkładasz do wysyłki.

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie ze stawką od 28,50 do 30,50 zł/h brutto

  • prace na jedną zmianę poranną

  • szkolenie wdrożeniowe

  • praca od zaraz na dłużej

  • proste obowiązki przy kompletacji

  • dojazd komunikacją bezpośrednio pod magazyn

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod numer 883 088 519 lub wyślij SMS – PRACA PLEWISKA – oddzwonię !

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 913955682