2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bochnia
Dodane 21 maja 2024

Pracownik hali produkcyjnej/ operator piły panelowej

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca Bochnia

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą w branży akcesoriów meblowych. Posiadamy kilka oddziałów firmy w tym w Bochni. Stawiamy na zgrany zespół i przyjazną atmosferę. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik hali produkcyjnej

Zakres obowiązków:

  • operator piły panelowej ( z możliwością przyuczenia )

  • kompletacja zamówień

  • dbanie o czystość i higienę pracy na stanowisku

  • prace magazynowe

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oczekujemy:

  • sumienności i odpowiedzialności

  • dobrej organizacji pracy

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • zachowanie kultury osobistej (praca z klientem)

  • chęci do nauki i pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod telefon 794.315.490

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883”.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 919875295