2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opole
Sep Peeters
Dodane 29 maja 2024

Pracownik gospodarczy- złota rączka

Wynagrodzenie

60 - 65 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Sep Peeters Polska nr. cer.1211

Pracownik gospodarczy złota rączka

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

• w związku z rozwojem firmy- agencja pracy, poszukujemy osoby technicznej która będzie dbała o jakość mieszkań pracowniczych.

• pracownik gospodarczy będzie jeździł po mieszkaniach firmowych w regionie Venlo Eindhoven Tilburg Waalwijk Waspik Oudewater i usuwał drobne usterki w mieszkaniach wymiana żarówek naprawa kontaktów elektrycznych drobne prace remontowe malarskie urządzanie mieszkań drobne naprawy sprzętu oraz wszystkie inne czynności w zakresie prac obowiązkowych w utrzymaniu w należytym stanie technicznym mieszkania, zakup wymaganego sprzętu, materiałów i innych potrzebnych art. samodzielnie lub z osobą koordynującą prace

• zapewniamy wszelki niezbędny sprzęt, auto firmowe i telefon służbowy

• stawka od € 14,97 brutto

Wymagania:

• samodzielność, motywacja i dobra organizacja pracy,

• znajomość język niemieckiego, j. holenderskiego lub j. angielskiego A2

• prawo jazdy kat. B warunek konieczny

• ilość miejsc pracy 1

• liczba godzin pracy 40 do 45

• praca na długi okres czasu z możliwością zjazdu na urlop po wcześniejszym ustaleniu

• gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Pracodawca oferuje:

• Holenderską umowę o pracę

• wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO

• wypłaty tygodniowe na konto

• wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne

• opieka polskich koordynatorów

• odpłatne ubezpieczenie

• zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) Wi Fi

• transport do pracy w NL auto firmowe

Proces aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jesteśmy również dostępni w przypadku pytań dotyczących tego wakatu pod numerem telefonu 0048 77 442 75 75, 0048**********08, 0031 625 482 107

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 879160936