2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubelskie
  6. Obsługa hotelowa - Lublin
Dodane 04 maja 2024

Pracownik gospodarczy / techniczny

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Pracownika Gospodarczego / Technicznego do współpracy zadaniowej lub na stałe. Mile widziane doświadczenie w dużych obiektach, również hotelowych.

Obowiązki:

·        bieżące naprawy i usuwanie usterek

·        dbałość o czystość wokół budynku (w sezonie letnim tereny zielone – koszenie trawników, w sezonie zimowym odśnieżanie)

·        czynności gospodarcze i konserwacyjne dotyczące budynku oraz nieruchomości

·        prace remontowo-modernizacyjne

·        czynności konserwacyjne urządzeń i wyposażenia Hotelu.

Prosimy o przesyłanie aplikacji mailowo.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 687270659