2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łask
Dodane 15 maja 2024

pracownik gospodarczy, sprzątaczka

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma InstalPlast Łask sp. z o.o. sp.k poszukuje pracownika gospodarczego do pracy w zakładzie produkcyjnym w Łasku.

Mile widziane będą doświadczenie na podobnym stanowisku, chęć do pracy i zaangażowanie. Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z szeregiem benefitów pracowniczych tj. pakiety sportowe, dodatkową opiekę zdrowotną, ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie i utrzymanie porządku w pomieszczeniach produkcyjnych, socjalnych oraz ciągach komunikacyjnych

  • Sprzątanie sanitariatów

  • uzupełnianie środków higienicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 918483546