2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Wągrowiec
Dodane 13 maja 2024

Pracownik gospodarczy, Palacz - Wągrowiec, centrum

Wynagrodzenie

20 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wągrowiec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję osoby do pracy na stanowisku Pracownika Gospodarczego, średnio na 2 godziny dziennie. Potrzebuję zaangażowanej osoby, gotowej do podjęcia się zadań związanych z utrzymaniem porządku na terenie firmy.

Obowiązki:

  • Obsługa pieca na ekogroszek.

  • Utrzymywanie porządku na terenie posesji - zamiatanie, segregacja odpadów, wystawianie śmieci.

  • Prace porządkowe w ogrodzie.

  • W razie potrzeby, odśnieżanie terenu.

  • Obsługa dostaw ekogroszku.

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Samodzielność w wykonywaniu prostych prac porządkowych.

  • Dyspozycyjność na 1-2 godziny dziennie, w elastycznych godzinach.

  • Wysoka kultura osobista i dbanie o porządek.

Oferujemy:

  • Pracę na zasadzie dorywczej.

  • Korzystne warunki współpracy.

  • Możliwość rozwoju w ramach dodatkowych obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 885216819