2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Kołobrzeg
Dodane 21 maja 2024

Pracownik gospodarczy/ ogrodnik w Sanatorium Uzdrowiskowym "Bałtyk"

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w Kołobrzegu poszukuje osoby na stanowisko pracownik gospodarczy/ogrodnik

Zadania:

  • utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych (zbieranie śmieci, opróżnianie koszy, zamiatanie, grabienie liści, dbanie o klomby)

  • dbanie o tereny zielone (koszenie trawników)

  • odśnieżanie

Wymagania:

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • sumienność

  • gotowość do pracy w godzinach 7-15

  • umiejętność korzystania ze sprzętu np. traktorek, kosiarka, wykaszarka

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • opieka zdrowotna,

  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego –dofinansowanie do

    urlopu, bony świąteczne,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • posiłek regeneracyjny przez cały rok

  • odzież robocza

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.P.U.H.

Dekom Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, adres: ul. Wały Piastowskie 24, 80-855

Gdańsk. Szersze informację znajdują się na stronie www.subaltyk.pl

sanatorium/obowiazek-informacyjny-do-rekrutacji.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 722304688