2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Bukowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy/Ogrodnik

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma JW STEEL CONSTRUCTION

Zatrudni: Pracownika gospodarczego,

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres zadań:

·       wykonywanie prac porządkowych wokół budynku oraz hal produkcyjnych przedsiębiorstwa – czyszczenie chodników i schodów wejściowych,

·       utrzymanie porządku i czystości na terenie placu,

·       dbanie o porządek, czystość i estetyczny wygląd powierzonego terenu w tym części parkingu poza ogrodzeniem przedsiębiorstwa,

·       utrzymanie terenów zielonych,

·       pielęgnowanie zieleni –koszenie trawy, cięcie żywopłotów, podlewanie i nawożenie roślin, zabezpieczanie krzewów przed mrozem,

·       dbałość o powierzony sprzęt techniczny wykorzystywane do utrzymywania porządku oraz pielęgnacji trawników, drzew i krzewów,

·       odśnieżanie ciągów komunikacyjnych w okresie zimowym,

·       segregację odpadów, wynoszenie odpadów do pojemników,

·       systematyczne udrażnianie odpływów deszczówki wzdłuż hal produkcyjnych,

·       czyszczenie tablic, znaków, informacji, gaśnic,

·       inne czynności w zależności od potrzeb,

Wymagania:

·       Gotowość do pracy fizycznej,

·       Dyspozycyjność 7 h dziennie,

·       Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,

CV prosimy przesyłać na adres e-mailowy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 912117879