2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Złocieniec
Dodane 12 maja 2024

Pracownik fizyczny / utrzymanie czystości Złocieniec

Wynagrodzenie

800 - 1 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Przedsiębiorstwo Usługowe ADR działające na terenie całego kraju w zakresie profesjonalnego utrzymywania porządku dla firm i instytucji poszukuje do nowego podmiotu w Budowie pracowników o charakterze porządkowym.

Firma porządkowa zatrudni mężczyzn i kobietę do utrzymania czystości Wspólnoty mieszkaniowej w Budowie (praca dodatkowa, na stałe)

około 4-6 godzin tygodniowo

Zakres obowiązków:

- utrzymanie porządku i czystości klatek schodowych,

- systematyczne, bieżące odśnieżanie w okresie zimowym

- utrzymanie terenów zielonych (koszenie trawy, grabienie liści)

- mycie okien i przeszkleń.

-inne prace porządkowe

Wymagania:

-chęć, zaangażowanie

-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

-gotowość podjęcia pracy od zaraz

-pełnoletność

Oferujemy:

-umowę zlecenie, stawka: 25 zł netto/godzina

-stabilne zatrudnienie

-wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby uczące się.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest PU ADR Pietrzak Michał Jakub Pietrzak a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie

Lokalizacja

Cieszyno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Cieszyno
ID: 917739704