2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Antonin
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny / opiekun zwierząt

Lokalizacja

Antonin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Uwielbiasz zwierzęta? Wiesz jak się nimi opiekować? Nie boisz się ciężkiej fizycznie pracy przy oprzątaniu inwentarza? Ta praca jest dla Ciebie. Nie masz doświadczenia, ale nie boisz się zwierząt? Zapraszamy do nas, nauczymy Cię wszystkiego.

Miejsc wykonywania pracy: Rodzinny Park Przygód Górecznik w Antoninie

Opieka nad następującymi zwierzętami - mieszkańcami pakowych zagród i wolier:

  • Lemury

  • Lamy

  • Alpaki

  • Mary patagońskie

  • Koniki

  • Kuce

  • Kozy

  • Gęsi

  • Pawie

  • Kury

  • Indyki

  • Ptactwo (różne)

  • Strusie

Zakres obowiązków/Zadania

  • praca fizyczna przy codziennym pielęgnowaniu i opiece zarówno zwierząt, jak i zagród ze zwierzętami: codzienny obchód zagród, karmienie, dbanie o zaopatrzenie w wodę, dźwiganie karmy, wywóz nieczystości z kojców, sprzątanie obejścia zwierząt,

  • współpraca z technikiem weterynarii z naszej firmy;

  • prace porządkowe na terenie obiektu;

Wymagania:

  • empatia;

  • zamiłowanie do zwierząt;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • sumienność, rzetelność;

  • punktualność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dbanie o porządek;

  • dbanie o wizerunek marki;

  • zapał;

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;

  • przyjemne warunki pracy;

  • pracę w ambitnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie;

  • pracę z pasjonatami;

Proces rekrutacji:

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Górecznik Taurus sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR)"

Lokalizacja

Antonin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Antonin
ID: 682351870