2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oświęcim
Synthos
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Energetyki | Maszynista Kotła |Oświęcim

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Odpowiada za dotrzymanie parametrów jakościowych i ilościowych produkowanej pary wodnej zgodnie z obowiązującą technologią, instrukcjami, bieżącymi potrzebami

  • Prowadzi stałą i okresową kontrolę pracy kotłów parowych, urządzeń i instalacji pomocniczych

  • Wykonuje próby ciśnieniowe kotła, przygotowuje kocioł i elektrofiltr do remontu

  • Prowadzi ewidencję parametrów pracy kotła

  • Informuje przełożonego o zaistniałych odchyleniach w pracy urządzeń

  • Odpowiada za przestrzeganie dyscypliny pracy, ładu i porządku na stanowisku

 Wymagania:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Mile widziana znajomość procesów technologicznych produkcji pary

  • Umiejętność oceny zaistniałych nieprawidłowości technologicznych i eksploatacyjnych

  • Dokładność, umiejętność pracy w zespole, terminowość

  • Mile widziane uprawnienia grupy G-2, G-3

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • premię kwartalną

  • premie świąteczne dwa razy do roku

  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • paczki mikołajkowe dla dzieci

  • prezent dla bobasa

  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 913619767