2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 22 maja 2024

Pracownik działu zamówień

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma By Energy Solutions poszukuje pracownika działu zamówień, który dołączy do naszego zespołu. Kompleksowo zajmujemy się wykonawstwem pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa zamówień w segmencie dociepleń / ogrzewania / instalacji fotowoltaicznych

  • Komunikacja i współpraca z dostawcami oraz przewoźnikami w celu zapewnienia sprawnej logistyki materiałów i sprzętu

  • Analizowanie zamówień i wycen od dostawców, uwzględniając terminy, koszty oraz dostępność materiałów

  • Monitorowanie postępu zamówień i terminów dostaw, zapewniając, że proces przebiega zgodnie z planem

  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z zamówieniami, takich jak opóźnienia w dostawach lub braki w zamówionych materiałach

  • Utrzymywanie bieżącej dokumentacji i rejestrów dotyczących zamówień, dostaw i kontaktów z dostawcami

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania zamówieniami i logistyką

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy z firmami oraz przewoźnikami

  • Precyzyjność w analizowaniu ofert dostawców oraz terminów dostaw

  • Zdolność do efektywnego rozwiązywania problemów związanych z logistyką i dostawami

Oferujemy:

  • Zarobki od 4 000 zł netto

  • Okres szkoleniowy

  • Po 3 miesiącach możliwość awansu oraz podwyżki

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii

  • Zespół ekspertów i profesjonalistów, z którymi będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk "Aplikuj" .

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918470376