2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Miedzna
Dodane 31 maja 2024

Pracownik działu utrzymania ruchu

Lokalizacja

Miedzna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy

Pracownika Działu Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: 07-106 Miedzna, Tchórzowa 2

Opis stanowiska:

·       Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych

·       Optymalizacja wydajności pracy maszyn i urządzeń

·       monitorowanie realizacji planu przeglądów okresowych i remontów

·       Usuwanie usterek i awarii maszyn i urządzeń

·       Diagnoza i eliminacja przyczyn usterek i awarii

·       zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn,

·       prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy

·       wykonywanie innych prac doraźnie zleconych przez kierownictwo zakładu

Wymagania:

·       Doświadczenie w samodzielnym dokonywaniu przeglądów maszyn i usuwania awarii maszyn

·       Znajomość i doświadczenie w posługiwaniu się dokumentacją techniczną i elektryczną

·       Zdolności techniczne i manualne

·       Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju zawodowego w kierunku pracownika działu utrzymania ruchu

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·       uprawnienia SEP do 1 kV – mile widziane aktualne

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,

·       atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,

·       przejrzysty system premiowy,

·       możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Miedzna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Miedzna
ID: 805521188