2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Ochota
Dodane 08 maja 2024

Pracownik działu technicznego

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

SunTrack Sp. z o.o. jest czołowym dystrybutorem marki Victron Energy w Polsce i ekskluzywnym dystrybutorem marki AlphaESS oraz EpEver. Specjalizujemy się w fotowoltaicznych systemach zasilania opartych o baterie. Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik działu technicznego w Centrali na Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia

Wymagania

  • Znajomość zagadnień elektrycznych

  • Znajomość zasady pracy fotowoltaiki

  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Praca w godzinach 9:00 - 17:00 stacjonarna

Obowiązki

  • Aktywne wsparcie klientów z zakresu produktów

  • Odpowiadanie na zgłoszenia serwisowe

  • Testowanie urządzeń w serwisie

  • Ofertowanie klientów.

Oferujemy

  • Pracę u lidera rynku w zakresie magazynów energii

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 4500-7000 netto w żależności od umiejętności

  • Mozliwość pracy z ekspertami w dziedzinie energetyki i systemów ESS

  • Możliwości rozwoju i podniesienia kwalifikacji - wiele pakietów szkoleń

  • Pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków - przeszkolenie

  • Bezpłatne szkolenia

CV wraz ze zdjęciem prosimy zamieszczać za pomocą formularza OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 916942145