2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Władysławowo
Dodane 17 maja 2024

Pracownik działu recepcji/rezerwacji K/M

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie.

Do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych i pozytywnie nastawionych współpracowników, którzy będą chcieli zostać z nami na dłużej.

Pracownik działu recepcji /rezerwacji K/M

Miejsce pracy: Władysławowo

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie rezerwacji indywidualnych oraz właścicielskich z wykorzystaniem systemu CRM,

  • odpowiadanie na zapytania rezerwacyjne Gości,

  • kontrolowanie dokładności wprowadzonych rezerwacji do systemu,

  • bardzo dobra znajomość aktualnych ofert hotelu,

  • obsługa Gości, przyjmowanie i przekazywanie próśb Gości do odpowiednich działów i osób.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • umiejętności negocjacji i sprzedaży,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowa o pracę, zlecenie lub B2B (dostosujemy się do Ciebie),

  • stabilne i regularne wynagrodzenie w terminie,

  • 15% -20% premii regulaminowej,

  • możliwość rozwoju i wyzwań zawodowych,

  • zniżka na produkty i usługi w Hotelu oraz Instytucie Spa dla Ciebie i bliskich,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie.

Zostań częścią naszego zespołu. Gwiazda Morza to zgrana DRUŻYNA zaangażowanych ludzi. Wspólnie dbamy o komfort i AKTYWNY wypoczynek naszych Gości. Dbamy również o to, aby każdy z naszych pracowników czuł się doceniany w pracy. Chcemy, aby Gwiazda Morza była miejscem, w którym będziesz pracował z przyjemnością, znajdziesz czas na aktywność i rozwój swoich zainteresowań; gdzie osiągniesz MISTRZOSTWO.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 739751268