2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Pracownik działu przygotowania materiałów poligraficznych-Albea Poland

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu przygotowania materiałów poligraficznych

Miejsce pracy: Łódź, ul. Tymienieckiego 22/24

Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będzie:

-   Wdrażanie nowych wyrobów do produkcji pod kątem nadruku.

-   Przygotowywanie matryc typooffsetowych i fleksograficznych.

-  Przygotowanie sit, farb i wzorców produkcyjnych.

-   Wydawanie kompletnych materiałów na produkcję według planów produkcyjnych.

-   Prowadzenie archiwum wzorców produkcyjnych.

-  Bezpośrednia współpraca z pracownikami produkcji i kontroli jakości.

Od kandydatów oczekujemy:

 -   wykształcenie średnie

-   doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym

-   mile widziane doświadczenie w pracy z farbami

-   znajomość obsługi komputera na poziomie podstawowym

-  zdolności manualne, dokładność i precyzja

-  gotowość do pracy w systemie 4x4 (4 dni pracy po 12 godzin, 4 dni wolne),

Oferujemy:

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·        stabilne warunki zatrudnienia

·        możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

·        pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do posiłków)

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą OLX

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 616924025