2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane 13 maja 2024

Pracownik działu produkcji

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma produkująca stolarkę aluminiową ( okna, drzwi, fasady) poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik działu produkcji stolarki aluminiowej.

Poszukujemy osoby chętnej do pracy, zaangażowanej, posiadającej prawo jazdy kategorii B. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bardzo dobre warunki pracy oraz możliwość przyuczenia. Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie.

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna w dziale produkcji stolarki okienno drzwiowej,

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji stolarki aluminiowej,

  • składanie konstrukcji aluminiowych,

  • kontrola i pomiar parametrów technicznych procesu produkcyjnego,

  • staranne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.

  • montaż stolarki aluminiowej

Wymagania:

  • czytanie prostego rysunku technicznego,

  • sumienność, umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym.

CV prosimy przesyłać drogą mailową. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 856150368