2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dodane 15 maja 2024

Pracownik działu obsługi klienta

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu obsługującego klientów księgarni internetowej Bookland.com.pl.

Jeżeli jesteś pełny energii, werwy oraz siły do działania poszukujemy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki, które będą do Ciebie należeć:

  • Obsługa klientów drogą telefoniczną i mailową.

  • Udzielanie wsparcia i rozwiązywanie problemów klienta.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej opieki klienta.

Nasze wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Otwartość na kontakt z klientem i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych.

Co możemy zaoferować?

  • Niezapomniane przygody w świecie klientów, którzy potrzebują kogoś, kto rozwiąże ich problem.

  • Przyjazną atmosferę, w której liczy się współpraca zawodowa.

  • Zniżki na książki i podręczniki.

  • Benefity – karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna.

Jak aplikować?

Prześlij swoje CV oraz kilka słów o tym, dlaczego Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu obsługi klienta.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918434630