2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 13 maja 2024

Pracownik działu księgowości

Wynagrodzenie

4 500 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do działu księgowości.

Opis stanowiska:

Kompleksowe prowadzenie spraw księgowych przydzielonych firm

Okresowe przygotowywanie sprawozdań dla klientów i instytucji

Kwalifikacja podatkowa i rachunkowa kosztów

Księgowanie dokumentów oraz sprawdzanie poprawności rachunkowej

Wymagania: Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki ekonomiczne) Doświadczenie w księgowości (preferowane w biurze rachunkowym)

Umiejętność samodzielnego prowadzenia KPiR lub KH

Umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT.

Mile widziana znajomość programu Symfonia, tax pro.

Chęć do nauki i rozwoju Bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność oraz komunikatywność Mile widziane osoby, chcące rozwijać swoje umiejętności zawodowe w zakresie księgowości.

Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych na symfonii.

Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Atrakcyjny system wynagradzania.

Możliwość dopasowania elastycznie godzin pracy do indywidualnych potrzeb. Nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej, CMR, ) Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Wyjazdy integracyjne. Dodatkowa opieka zdrowotna.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 915239808