2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Dodane 01 maja 2024

Pracownik działu księgowego

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe poszukuje pracowników do działu księgowego.

Zakres obowiązków:

• Samodzielne prowadzenie kpir oraz ksiąg handlowych

• Dekretowanie dokumentów i ewidencjonowanie operacji gospodarczych w systemie

księgowym

• Przyjmowanie i kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i

rachunkowym

• Rozliczanie i sporządzanie danych do deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT

• Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP

• Uzgadnianie sald zobowiązań i należności

• Przygotowywanie raportów na potrzeby Właściciela

Wymagamy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku

• Znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

• Dobrej znajomości pakietu MS Office

• Dobrej organizacji pracy

• Dokładności, skrupulatności i odpowiedzialności

• Umiejętności efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji

• Interesującą̨ pracę z doświadczonym zespołem

• Szkolenie z zakresu obsługi profesjonalnych programów księgowych

• Podjęcie zatrudnienia od zaraz

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 766130082