2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik działu handlowego miejsce pracy - Warszawa Wawer

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik działu handlowego

Miejsce pracy: 04-796 Warszawa, ul. Cylichowska 3

P.P.U. Medbryt Sp. z o.o.

www.medbryt.com.pl

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sprzedaży, kontakt z klientem, realizowanie zamówień, wystawianie faktur,

  • obsługa bieżącej korespondencji mailowej i telefonicznej,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • budowanie i podtrzymywanie właściwych relacji z klientami,

  • realizacja prawidłowego obiegu dokumentów,

  • pilnowanie terminów płatności,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe,

  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, mile widziana umiejętność obsługi programu sprzedaży RAKS SQL,

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

  • samodzielność w prowadzeniu rozmów handlowych,

  • zorientowanie na klienta i zadawanie pytań w celu zrozumienia i zaspokojenia jego potrzeb,

  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem,

  • samodzielność w realizacji obowiązków,

  • dyspozycyjność do wyjazdów do klienta poza siedzibę firmy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • punktualność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,

  • ciekawą i stabilną pracę w jedynej w Polsce firmie produkującej nebulizatory,

  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w konferencjach medycznych, szkolenia firmowe),

  • przyjazne środowisko pracy,

  • szacunek we wzajemnych relacjach.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 890941633