2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 09 maja 2024

Pracownik Działu Handlowego - firma produkcyjna

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

COMBINATH Sp. J. M. i E. Nath zajmuję się produkcją tektury oraz opakowań z tektury falistej. Współpracujemy z firmami z każdej branży. Każdy nasz produkt jest przygotowywany na indywidualne zamówienie klienta.

Posiadamy certyfikaty BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials Issue 6, ISO 9001:2015, FSC-STD-40-004 ver 3.0

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie trwałych relacji sprzedażowej z aktualnymi lub potencjalnymi kontrahentami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Realizacja planów sprzedaży i maksymalizacja wyników sprzedaży

  • Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami

  • Badanie potrzeb klienta oraz przygotowywanie ofert

  • Zarządzanie zamówieniami klienta w ENOVA zgodnie z obowiązującymi zasadami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane marketing i sprzedaż

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min.2 lata

  • Doświadczenie w branży opakowaniowej – mile widziane

  • Prawo jazdy kat.B

  • Znajomość j. angielskiego

  • Mile widziana znajomość innego języka obcego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office - zwłaszcza Excel i Word.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, prowadzenie rozmów sprzedażowo –negocjacyjnych

  • Samodzielność operatywność oraz orientacja na sukces i osiągniecie określonego celu

  • Terminowość oraz samodzielność w realizacji zadań

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy poza siedzibą firmy oraz miejscem zamieszkania

Oferujemy

  • umowa o pracę

  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Najwyższe standardy BHP

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 917093707