2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warszawa
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wawer
Dodane 14 maja 2024

Pracownik Działu Florystycznego

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla jednego z naszych Klientów - lidera działającego od ponad 30 lat w branży ogrodniczej - poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Anin

Zakres obowiązków:

  • Dobór kwiatów do tworzenia dekoracji zależnie od stylu i rodzaju kompozycji, okazji oraz sezonu.

  • Przeprowadzanie kalkulacji kosztów i profesjonalna obsługa klienta.

  • Tworzenie dekoracji roślinnych, od niewielkich kompozycji do rozwiązań przestrzennych.

  • Pielęgnacja kwiatów na dziale.

  • Odpowiednia ekspozycja towaru.

  • Przyjmowanie dostaw.

Wymagania:

  • Wiedza oraz doświadczenie w zakresie tworzenia kompozycji roślinnych.

  • Doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami.

  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych.

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

  • Doskonałe odnajdywanie się w sytuacjach stresowych.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów.

  • Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie z prestiżową pozycją na rynku.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7.000-7.500 zł brutto -  zawsze na czas +premia od sprzedaży.

  • Trzynasta pensja.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia.

  • Dogodną lokalizację – 100 m od stacji PKP Warszawa Anin.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 918267941