2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Pszczyna
Dodane 29 maja 2024

Pracownik Działu Finansowo- Administracyjnego

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Dealer Ganinex Gazda Group poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Praca: pon. – pt. w godz. 8.00-16.00 Miejsce: Pszczyna ul. Bielska 31c

 Wymagania:

  • status studenta/studentki (mile widziane wykształcenie kierunkowe- rachunkowość, finanse),

  • odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,

  • wysoka kultura osobista oraz miłe usposobienie

Opis stanowiska:

  • obsługa rozliczeń gotówkowych klientów salonu/serwisu

  • obsługa kasy fiskalnej

  • sporządzanie raportów kasowych, księgowanie dokumentów

  • prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu

  • obsługa zleceń serwisowych

  • wystawianie faktur sprzedażowych, prowizyjnych, innych

  • sporządzanie raportów sprzedażowych i ubezpieczeniowych

  •  współpraca z działem handlowym i serwisowym

Oferujemy:

  • stanowisko z możliwością poszerzania wiedzy oraz kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku,

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanie pozycji na rynku

Dołącz do naszego Zespołu!

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 918528856