2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Jasło
Dodane 11 maja 2024

Pracownik działu e-commerce

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Bizprojekt Sp. z o.o. lider e-commerce w branży oświetleniowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wystawianie ofert na platformach internetowych polskich. Będzie również monitorować rynki i oferty konkurencyjne, analizować trendy w branży i dostosowywać swoje działania do aktualnej sytuacji. Pracownik będzie współpracować z innymi działami firmy, takimi jak dział sprzedaży i marketingu, w celu zapewnienia spójności i efektywności działań.

Wymagania:

  • Znajomość programu graficznego

  • Znajomość EXCEL

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnej pracy

  • Sprawne poruszanie się w strefie e-commerce Allegro / sklepy internetowe

  • Doświadczenie w wystawianiu ofert na platformach internetowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Satysfakcjonujące, atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać swoje umiejętności w pracy w branży e-commerce, prześlij swoje zgłoszenie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 917640588