2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Ostropa
Dodane 13 maja 2024

Pracownik działu części/ sprzedawca działu części

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Ostropa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków-pracownik działu części

  • Przyjmowanie zamówień na części i akcesoria samochodowe od Klienta zewnętrznego, jak również spływających z poszczególnych Działów firmy

  • Pomoc w doborze właściwych części samochodowych i akcesoriów

  • Monitorowanie i kontrola zamówień

  • Przyjmowanie dostaw

  • Współpraca z warsztatem samochodowych celem zapewnienia płynnej i bezkonfliktowej realizacji dostaw oraz zaopatrzenia warsztatu w niezbędne części

  • Obsługa sprzedaży przychodzącej telefonicznie, e-mailowo

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami

Twój zakres obowiązków-sprzedawca działu części

  • Bezpośredni kontakt z klientem

  • Pozyskiwanie, utworzenie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami

  • Rozwijanie kontaktów biznesowych na powierzonym terenie

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Organizacja szkoleń dla klientów oraz doradztwo handlowe w zakresie odbioru produktów

  • Analiza działań konkurencji

  • Raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wykształcenie wyższe

  • Znajomość procesu obrotu częściami zamiennymi (ofertowanie, zamówienia, przejęcie towaru, wysyłka, fakturowanie, itp.)

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Znajomość budowy samochodów osobowych

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji interpersonalnych

  • Predyspozycje do współpracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ostropa
ID: 903164549