2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

Pracownik ds. utrzymania czystości - od 4 200 zł netto/m-c

Wynagrodzenie

34 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik ds. utrzymania czystości na obiektach mieszkaniowych ( Wspólnoty Mieszkaniowe )

Zakres obowiązków obejmuje m.in. :

  • utrzymywanie czystości na terenach zewnętrznych ( koszenie trawy, zamiatanie, odśnieżanie w okresie zimowym )

  • mycie maszynowe garaży, klatek schodowych.

Wynagrodzenie : 25 zł netto / h

Praca w systemie : Pn-Pt w godzinach ( 08:00 - 16:00 )

Wymagania :

  • dyspozycyjność,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • dobra sprawność fizyczna,

  • prawa jazdy kat. b

Oferujemy :

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / pracę

- stabilność zatrudnienia,

- pełne szkolenie stanowiskowe,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez formularz ogłoszeniowy lub kontakt telefoniczny pod numerem : 53*******23 - w godz. 08:00-16:00.

W przesyłanych aplikacjach, prosimy o umieszczenie poniższej informacji :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 918757730