2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Chorzów
Dodane 10 maja 2024

Pracownik ds. utrzymania czystości Chorzów

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko pracownika ds. utrzymania czystości, która dołączy do naszego zespołu w siedzibie firmy w Chorzowie.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych, w tym odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy,

  • utrzymanie czystości w strefach wspólnych takich jak kuchnia i łazienki,

  • opróżnianie koszy na śmieci oraz dbanie o segregację odpadów,

  • uzupełnianie materiałów higienicznych (papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe),

  • dbanie o porządek na korytarzach oraz w recepcji.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie wymagane,

  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • dyspozycyjność,

  • dobra organizacja pracy własnej.

  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność,

  • mile widziane osoby ze statusem studenta lub z orzeczeniem o niepełnosprawności, ale nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • przyjazne środowisko pracy.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 917425248