2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane Dzisiaj o 12:46

Pracownik ds. obsługi dostaw i wysyłek

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

·         Przyjmowanie dostaw półproduktów;

·         Kontrola ilościowa i jakościowa dostaw oraz zwalnianie dostaw do produkcji;

·         Oznaczanie przyjętych dostaw;

·         Prowadzenie dokumentacji magazynowo - jakościowej;

·         Wprowadzanie danych do systemu SAP;

·         Nadzorowanie prawidłowości wysyłek

·         Blokowanie wyrobów wadliwych

·         Współpraca z działem logistyki w zakresie realizacji transportów

Pasujesz do nas jeśli:

·         Nie są Ci obce podstawowe zagadnienia logistyczne i jakościowe;

·         Posiadasz wykształcenie średnie;

·         Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

·        Jesteś gotowy/a do pracy w systemie 2-zmianowym;

·         Posiadasz dobrą znajomość obsługi komputera (środowisko Windows);

·         Jesteś odpowiedzialny/a, dokładny/a i sumienny/a;

·         Lubisz pracować w zespole;

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie;

·         Poczucie współpracy i przyjazną atmosferę;

·         Możliwości rozwoju zawodowego (w tym szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne);

·         Pracę w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne;

·         Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków jego rodziny (liczni lekarze specjaliści i badania), grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej;

·         świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, świadczenia pieniężne na święta)

·         Premię roczną (uzależnioną od wyniku finansowego firmy)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 918692164