2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Tłokinia Kościelna
Dodane 28 maja 2024

Pracownik ds. kadr i płac

Lokalizacja

Tłokinia Kościelna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe LEXAN SP. z o.o. poszukuje do swojego zespołu pracownika do obsługi kadr i płac.

Oczekujemy również ofert od osób z mniejszym doświadczeniem zakładających możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, z dużą motywacją do pracy.

 Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa Klientów oraz bieżące prowadzenie spraw kadrowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzenie list płac;

  • Sporządzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy)

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT

  • Kontakt z klientami biura, urzędami oraz ZUS

 Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności, samodzielności i doświadczenia;

  • Pracę w pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności;

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzania moich danych osobowych dla celów przyszłej rekrutacji"

Lokalizacja

Tłokinia Kościelna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tłokinia Kościelna
ID: 918180911