2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 17 maja 2024

Pracownik ds. finansów

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

MEB Group działa na arenie międzynarodowej od ponad 14 lat jako lider wdrażający światowe rozwiązania na polskim rynku w zakresie odnawialnych źródeł energii, magazynowania i zarządzania energią oraz technologii wodorowych.

Tworzymy profesjonalną kadrę pasjonującą się innowacyjnymi technologiami, których wprowadzanie w życie postawiliśmy sobie za cel. Oferujemy inspirujące środowisko pracy, wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży.

Dzięki licznym powiązaniom z zachodnim rynkiem jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i nowościami w branży. Pozwala to na zaproponowanie naszym Klientom rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodem są przyznawane firmie liczne nagrody i wyróżnienia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Pracownik ds. finansów na pół etatu

Zakres obowiązków:

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów finansowych wewnątrz organizacji,

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-prawnym i ich księgowanie,

  • koordynacja przepływu informacji pomiędzy działem finansów, a pozostałymi działami w firmie,

  • kompletowanie wymaganej dokumentacji i udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca,

  • wsparcie działu finansów w bieżących zadaniach, w tym udział w rozliczaniu inwestycji,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe (preferowane wyższe): finanse, rachunkowość, ekonomia,

  • doświadczenie w pracy w obszarze finansów, księgowości oraz praktyczna znajomość zagadnień księgowych,

  • doświadczenie w pracy z pakietem MS Office, w szczególności MS Excel,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach,

  • zdolności analityczne, skrupulatność i terminowość,

  • zaangażowanie, umiejętność współpracy na różnych poziomach organizacji

  • mile widziana znajomość programu Symfonia (możliwość przyuczenia).

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami,

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie będącej leaderem na rynku w zakresie rozwijania autorskich technologii energetycznych,

  • możliwość elastycznego czasu pracy

  • pakiet benefitów socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie do szkoleń / kursów),

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,

  • dynamiczne środowisko pracy z projektami realizowanymi na międzynarodową skalę,

  • stałe możliwości uczenia się zarówno w zakresie rozwoju technicznego, jak i osobistego,

  • pracę w doświadczonym i prężnie rozwijającym się zespole specjalistów.

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV poprzez portal.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918736920