2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Pracownik do sprzątania apartamentów z autem - Trójmiasto -Rentujemy

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Praca Sprzątanie - Trójmiasto - Rentujemy.pl

Rentujemy.pl poszukuje personelu dla lokalnego zespołu dla przygotowywania mieszkań dla pobytów krótkoterminowych. Rentujemy zajmuje się kompleksową obsługą wynajmu krótkoterminowego nieruchomości w największych miastach w Polsce.

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie z płatnością za ilość zrealizowanych zleceń

  • Elastyczny czas pracy z dopasowaniem do preferencyjnych dni pracy

  • Szybkie zatrudnienie – możesz od razu zacząć pracę

  • Uznajemy dojazd jako czas pracy

Zakres obowiązków:​

  • Przygotowanie apartamentu po każdym wymeldowaniu dla następnych gości wg listy kontrolnej

  • Odbiór pościeli z lokalnego magazynu oraz dojazd do apartamentu

  • Kontrola apartamentów po każdym wymeldowaniu i raportowanie szkód w apartamencie

  • Gotowość dojazdu do apartamentów

  • Praca z aplikacją mobilną dla koordynowania sprzątań mieszkań

  • Pomoc z przygotowywaniem mieszkań i z małymi usterkami lub pracami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy oraz dbałość o szczegóły

  • Odpowiedzialność, komunikatywność i chęć do pracy

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

  • Sprzątania w godzinach 11-15 każdego dnia tygodnia

  • Posiadanie auto jest dodatkowym atutem

Lokalizacje mieszkań:

  • Gdańsk

  • Gdynia

  • Sopot

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 865067432