2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Oksana
Dodane 13 maja 2024

Pracownik do sprzątania apartamentów

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma TYZENHAUZ zarządzająca apartamentami w centrum Krakowa zatrudni osobę sprzątającą do "hotelowej" obsługi apartamentów.

Oferujemy:

  • Umowe zlecenie

  • Szybkie zatrudnienie – możesz od razu zacząć pracę

  • Uznajemy dojazd jako czas pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • płatny dzień próbny

  • Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

  • Znajomość języka polskiego nie jest wymagana

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość pracy na pełen etat i na część etatu

Zakres obowiązków:​

  • Przygotowanie apartamentu po każdym wymeldowaniu dla następnych gości

  • Odbiór pościeli z magazynu oraz dojazd do apartamentu

  • Kontrola apartamentów po każdym wymeldowaniu i zgłaszania szkód w apartamencie

  • dojazd do apartamentów

  • Pomoc z przygotowywaniem mieszkań i z małymi usterkami lub pracami

  • ścielenie łóżek zgodnie z obowiązującym standardem

  • uzupełnianie płynów, mydeł it

    Wymagania:

  • Odpowiedzialność, komunikatywność i chęć do pracy

  • samodzielność

  • dokładność

  • sumienność

  • praca w weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 913812651