2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Święcice
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik do pomocy w dziale pojektowym

Lokalizacja

Święcice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Producent odzieży męskiej

szuka pracownika do pomocy w dziale projektowym.

Praca na pełen etat w siedzibie firmy - Święcice koło Warszawy.

OPIS STANOWISKA:

Współpraca z Projektantem odpowiedzialnym za proces projektowo-produkcyjny.

Pomoc w przygotowaniu dokumentacji do produkcji  realizowanej  przez krajowych i zagranicznych producentów.

OCZEKIWANIA:

Znajomość programów graficznych - mile widziane.

Komunikatywna znajomość j. angielskiego - mile widziany.

Samodzielność, kreatywność, inicjatywa w działaniu, wyczucie estetyki.

Sumienność, zaangażowanie.

Nie oczekujemy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy i pokażemy.

Oczekujemy Ciebie i Twojej chęci do pracy !!!

CO OFERUJEMY:

Umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji.

Stabilne zatrudnienie.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Lokalizacja

Święcice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Święcice
ID: 894600854