2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Sosnowiec
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik do obsługi mieszalnika do tynków w markecie budowlanym

Lokalizacja

Sosnowiec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy pracownika do obsługi mieszalnika tynków Bolix w markecie budowlanym w Sosnowcu

Zakres obowiązków:

  • Obsługa mieszalnika Bolix

  • Aktywna sprzedaż produktów Bolix dostępnych na dziale budowlanym

  • Udzielanie informacji technicznych klientom dotyczących promowanych towarów

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów Bolix w sklepie.

    Wymagania:

  • Komunikatywność, samodzielność, motywacja do pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomość obsługi komputera

    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

    Oferujemy elastyczne godziny pracy (70-80h w miesiącu sezonowym)

    Zapewniamy szkolenie i przygotowanie do pracy.

    Nie wymagamy doświadczenia.

  • Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec.

  • Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych pisemnie na adres Administratora.

  • Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane w celach:

    • przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie przepisów prawa (Kodeksu pracy) i/lub zgody wyrażonej przez Panią/Pana;

    • wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj. ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń.

  • Podanie danych w kwestionariuszach i formularzach wypełnianych przy składaniu wniosku o pracę jest dobrowolne, ale wymagane dla celów związanych z nawiązaniem zatrudnienia. Podanie dodatkowych danych jest opcjonalne i nie ma wpływu na zawarcie i przebieg umowy o pracę.

  • Wyrażoną zgodę może Pani/Pan w każdej chwili wycofać, nie będzie to jednak wpływać na zgodność z prawem wykorzystania danych przed cofnięciem takiej zgody.

  • Dane Pani/Pana będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacji lub, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, przez 3 lata, a następnie przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z postępowania rekrutacyjnego. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie.

  • Pani/Pana dane osobowe mogą być ujawniane następującym odbiorcom:

    • podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne;

    • podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne lub prowadzącym portale rekrutacyjne;

    • podmiotom świadczącym usługi doradcze, konsultacyjne, pomoc prawną;

    • podmiotom prowadzącym działalność pocztową lub kurierską.

  • Przysługują Pani/Panu prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw może Pani/Pan skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa.

  • Ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy prawa.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 898923388