2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wałbrzych
Dodane 21 maja 2024

Pracownik do obsługi maszyn kamieniarskich Niemcy atrakcyjne stawki!

Wynagrodzenie

7 800 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą działającą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach mieszkaniowych.

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko: PRACOWNIK DO OBSŁUGI MASZYN KAMIENIARSKICH

Miejscowość: okolice Würzburga

ZADANIA:

- obsługa maszyn używanych przy obróbce kamienia (kruszarki, łupiarki, piły)

- prace pomocnicze przy obróbce kamienia

- frezowanie i szlifowanie kamienia, jeśli umiejętności na to pozwalają

WYMAGANIA:

- doświadczenie przy obróbce kamienia mile widziane

- umiejętność obsługi maszyn kamieniarskich mile widziane

- znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie podstawowym warunkiem koniecznym

OFERUJEMY:

- mieszkanie w pokoju 1-osobowym (mieszkanie 3 pokojowe ze wspólną kuchnią i łazienką) ok. 3 km od miejsca pracy

- stawka godzinowa 13,20Eur/h plus dieta na dzień pracy, terminowe wypłaty - możliwość pracy w soboty i w nadgodzinach

- długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej

- cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie - pomoc polskiego i niemieckiego koordynatora (klasy podatkowe, Kindergeld, Krankenkasse, itd.)

- odzież roboczą, obuwie ochronne, kurtki na zimę

Prosimy o przesyłanie CV w j.polskim lub j.niemieckim.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 918210882