2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Września
Dodane 06 maja 2024

Pracownik Czyszczenia Technicznego

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Iwago Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie (będącej częścią międzynarodowego koncernu przemysłowego INDUTEC International Holding GmbH & Co. KG) poszukujemy pracownika do swojego Zespołu we Wrześni

Stanowisko – Pracownik Czyszczenia Technicznego

Zakres obowiązków:

  • czyszczenie techniczne linii produkcyjnych

Wymagania:

  • pełnoletność, rzetelność, punktualność, sumienność

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • gotowość do pracy również w niektóre weekendy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze 4300 brutto miesięcznie,

  • nagrodę miesięczną w wysokości 500 zł brutto,

  • ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju

  • dobrą atmosferę w pracy

  • wsparcie przełożonych,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku, (niektóre weekendy)

    zmiany 5-13, 13-21, 21-5

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV PRZEZ APLIKACJE,

LUB KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 78*******52

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 909136268