2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Śródmieście
Karolina
Dodane 29 maja 2024

Pracownik/czka ds. marketingu/komunikacji (z orzeczeniem)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

FUNDACJA AKTYWIZACJA jest liderem wśród organizacji pozarządowych z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Działamy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski. Naszym Klientom oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość doskonalenia zawodowego oraz bogaty pakiet programów rozwojowych!

#AKTYWUJPRACĘ

ZNAJDŹ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SZUKASZ PRACY, WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI! (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej)

 POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: Pracownik/czka ds. marketingu/komunikacji

Zadania:

  • Obsługa Facebooka i Instagrama,

  • Prowadzenie działań marketingowych,

  • Organizacja i koordynacja spotkań oraz warsztatów,

  • Występowanie przed kamerą (okazjonalnie).

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Zaawansowana obsługa komputera,

  • Znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram) na poziomie prywatnym,

  • Brak oporów przed wystąpieniami publicznymi.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i inspirującym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Umowę o pracę na okres minimum 18 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Początkowo umowa na okres próbny.

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na rynku pracy, prezentowana oferta jest skierowana w szczególności do osób wywodzących się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej  z rekruterem/rekruterką.

Projekt Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia: 947

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918569016