2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Mazowieckie
  6. Copywriting - Warszawa
  7. Copywriting - Wawer
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Copywriter SEO Warszawa

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferujemy nasze usługi na rynku od ponad dziesięciu lat i dzięki naszemu wszechstronnemu podejściu dynamicznie rozwijamy się w branży e-commerce. Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania oraz systemów handlowych (Sellingo, Sellasist) dla sklepów internetowych. Nasza oferta obejmuje spersonalizowane wdrożenia, profesjonalne projekty graficzne oraz skuteczne pozycjonowanie. Jesteśmy dumni z obsługi wielu renomowanych klientów Premium, takich jak sieć E. Leclerc, Venezia, Atlantic czy Karcher MJM Jaroszyńscy, dla których regularnie wprowadzamy dedykowane, innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy entuzjastami nowoczesnych technologii. Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi, którym daleko do korporacyjnej anonimowości (chociaż mamy owocowe wtorki).

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Copywriter SEO / Junior

Zakres obowiązków:.

  • Wsparcie działu SEO np. generowanie raportów dla klientów – nie wymagamy doświadczenia, wdrożymy Cię :),

  • Pisanie artykułów na blogi oraz materiałów SEO dla klientów na strony www,

  • Tworzenie treści dla sklepów internetowych (opisy produktów, kategorii, content na stronę główną) uwzględniając zasady SEO, Redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe,

  • Research trendów e-commerce i fraz kluczowych (Google Trends oraz Google News),

  • Bieżąca współpraca z działem marketingu w celu optymalizacji treści.

Nasze wymagania:

  • Wymagany status ucznia/studenta,

  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro,

  • Poprawne posługiwanie się językiem polskim (używanie strony czynnej itd.),

  • Dobra organizacja pracy własnej, trzymanie się wytycznych np. liczby znaków

  • Dużym atutem będzie: Wiedza z zakresu pozycjonowania, albo chęć jej zgłębienia ;)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • Rozwój i podnoszenie umiejętności w grupie młodych osób z dużym doświadczeniem w branży e-commerce i dziale SEO,

  • Pracę stacjonarną lub hybrydową w naszym biurze przy ul. Trawiastej w Warszawie,

  • Pakiet medyczny oraz kartę Multisport,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz luźną, przyjazną atmosferę,

  • Możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów i projektów,

  • Eventy integracyjne (kręgle, planszówki, spotkania świąteczne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającą poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).„

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 906674095