2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Kokoszki
Dodane 17 maja 2024

Pracownik cięcia cegieł - bez kwalifikacji.

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

MM-Tech Sp. z o.o. - producent prefabrykatów betonowych poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika cięcia cegieł

Adres Firmy:

MM-Tech Sp. z o.o.

Ul. Budowlanych 54 A

Gdańsk Kokoszki

Opis stanowiska:

  • Cięcie cegieł klinkierowych różnego rodzaju na pile na mokro.
  • Piły znajdują się na hali.
  • Rodzaje cięć: wzdłużne, kątowe, docinanie po długości, wiercenie.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność w godz. 7:00 - 17:00
  • Punktualność
  • Pracownicy nie muszą mieć doświadczenia, ale potrzebne są predyspozycje do wykonywania tego typu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowych (7:00 - 15:00, z gotowością do 17:00
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w Gdańsku Kokoszkach (przystanek autobusowy przy bramie firmy)

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą aplikuj lub w siedzibie firmy.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez MM-Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MM-Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 698386550