2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Śląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Katowice
  7. Pozostałe w Zdrowie - Dąb
Dodane 15 maja 2024

Pracownik Call Center w placówce medycznej

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

Call Center w branży medycznej to doskonały asystent  pracownika Rejestracji.

Umożliwia  min. szybkie realizowanie połączeń i  umawianie wizyt.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę pacjentów, w tym:

  • Telefoniczny kontakt z pacjentem,

  • Rejestracja telefoniczna w systemie teleinformatycznym,

  • Umawianie terminów wizyt,

  • Obsługa systemu informatycznego- wprowadzanie danych,

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji wewnątrz działu.

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Dyspozycyjność i cierpliwość,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz sytuacjach stresowych,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Ciekawą  pracę w ambitnym zespole- w firmie o wiodącej pozycji rynkowej,

  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia umiejętności i poszerzania kompetencji,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zawarcie w aplikacji zgłoszeniowej poniższej klauzuli RODO niezbędnej w celu przetworzenia danych osobowych w niej zawartych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (RODO).”

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 869279492