2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Inowrocław
Dodane 11 maja 2024

Pracownik budowlany Malarz ds. izolacji Praca od zaraz Premie

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Pracowników budowlanych ds. izolacji budynków ( branża budowlana, rolnicza, przemysłowa, itp.)

Jesteś samodzielnym pracownikiem?! Masz pojęcie o fachowym wykonaniu ?! Zarabiaj 6000 netto a może nawet i więcej!!!

Miejsce pracy: KUJAWSKO-POMORSKIE

Zanim zadzwonisz zapoznaj się z profilem firmy. Nie spełniasz naszych wymagań nie dzwoń.

Firma MULTI-FINISH specjalizuje się w wykonywaniu izolacji obiektów jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych, magazynowych, rolnych, produkcyjnych itp.

Szukamy do naszej załogi pracowników budowlanych.

Opis stanowiska:

  • izolacja/uszczelnienie natryskowe dachów płaskich

  • ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową poddaszy, dachów, fundamentów, posadzek, ścian itp.

  • przygotowywanie miejsca pracy oraz podłoża do izolacji

  • praca z materiałami poliuretanowymi, mineralnymi, epoksydowymi, żywicznymi itp.

  • pozostałe prace budowlane/remontowe zgodnie ze zleceniem

  • praca na miejscu i w delegacjach (większość prac kujawsko-pomorskie)

Wymagania:

  • podstawowa wiedza budowlana

  • odpowiedzialność i sumienność

  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia

  • obowiązkowe prawo jazdy kat.B

  • doświadczenie z branży budowlanej wykończeniowej lub dociepleniowej

  • mile widziane doświadczenie w malowaniu natryskowym oraz pracach dekarskich

Mile widziane:

- udział w większych projektach budowlanych (np. budowa oczyszczalni, budowa hal produkcyjnych)

Oferujemy:

  • duże wsparcie firmy: szkolenie produktowe i sprzedażowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i poznania wielu nowoczesnych technologii zabezpieczania obiektów budowlanych

Kwestia wynagrodzenia - proponujemy kilka wariantów podjęcia współpracy.

Jesteśmy etatystyczni i nastawieni na współprace z najlepszymi i nastawionymi na swoje cele.

Uprzejmie proszę o kontakt osoby z doświadczeniem i poważnie zainteresowane nawiązaniem współpracy.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać w formularzu zgłoszeniowym.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 79*******97 lub 69*******94.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Obszary naszej działalności to:

  • docieplanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych

  • ocieplanie poddaszy

  • zewnętrzne ocieplanie dachów płaskich

  • hydro izolacja dachów

  • termo i hydro izolacje fundamentów i stropów

  • izolacje wszelkiego typu zbiorników

  • izolacje węzłów ciepłowniczych i klimatyzacyjnych

  • izolacje akustyczne – wygłuszanie konstrukcji

  • hydro i termoizolacje obiektów rynku rolniczego

  • zabezpieczenia obszarów ładunkowych dla transportu

  • izolacje antyskropleniowe

  • izolacje konstrukcji betonowych, stalowych i drewnianych

  • izolacje do zastosowań motoryzacji

  • izolacje obiektów pływających: barek, statków, jachtów, promów

Zastosowania natryskowych izolacji piankowych to m.in:

  • budynki mieszkalne (poddasza, stropodachy, dachy płaskie, ściany, fundamenty, tarasy, zbiorniki, izolacja pod wylewki betonowe, budownictwo szkieletowe, adaptacje strychów)

  • budynki przemysłowe, hale produkcyjne, magazyny i zbiorniki magazynujące (cysterny, kadzie, itp.)

  • obiekty rolnicze (budynki inwentarzowe, fermy, chlewnie, kurniki, indyczarnie, obory, stajnie, itp.)

  • pieczarkarnie, przechowalnie, chłodnie, elewatory

  • tunele grzewcze, tunele wyciągowe, izolacje kanałów, przewodów wentylacji i klimatyzacji wewnątrz i na zewnątrz

  • izolacje rurociągów ciepłowniczych, chłodniczych, wodnych i innych linii przesyłowych podziemnych i naziemnych, izolacje zewnętrznych i wewnętrznych instalacji, ciągów chłodniczych, lodowisk

  • powłoki ochronne do skrzyń ciężarówek oraz innych zastosowań motoryzacyjnych, elementów piankowych, enkapsulacji, systemów zabezpieczających

Zapraszam do zapoznania się z profilem firmy Multi-finish na;

www.multiizolacje.pl

www.izolacja-dach.pl

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 573427384