2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Milicz
Dodane 16 maja 2024

Pracownik biurowy ze znajomością języka obcego

Lokalizacja

Milicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków :

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem zagranicznym

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Sporządzanie dokumentacji i sprawowanie nadzoru nad nią

  • Komunikacja z innymi działami firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (inne języki będą dodatkowym atutem)

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz dyspozycyjność

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

  • znajomość pakietu office

  • wysoka kultura osobista

  • skrupulatność

  • komunikatywność

  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • szkolenie stanowiskowe

  • wdrożenie i wsparcie

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • pracę w firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę z młodymi, ambitnymi ludźmi, fachowcami w swoim zawodzie

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • imprezy firmowe

  • śniadaniowe środy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 808662604