2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Wrzeszcz
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

Reprezentacja Spółki w relacjach z zamawiającym oraz interesariuszami projektu.

Prowadzenie negocjacji i współpraca z dostawcami, podwykonawcami i innymi partnerami biznesowymi.

Wsparcie w planowaniu i organizacji zadań.

Terminowa realizacja zleconych zadań

Nasze wymagania

·       Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 – warunek konieczny.

·       Umiejętność poprawnego komponowania pism i innych dokumentów.

·       Znajomość obsługi komputera

·       Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·        Pracę w biurze w Gdańsku.

·        Zatrudnienie na pełen etat.

·        Komfortowe warunki pracy.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 915081089