2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sulechów
Dodane 28 maja 2024

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

5 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sulechów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2)

  • Doświadczenia w pracy biurowej

  • Znajomości obsługi pakietu Microsoft Office

Mile widziane:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Doświadczenie w pracy z klientem niemieckojęzycznym

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:

  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z Klientami niemieckojęzycznymi odnośnie ofert, realizacji zamówień, płatności, reklamacji

  • Bieżące informowanie Klientów o statusie zamówień, monitorowanie statusu realizacji zamówień

  • Współpraca w zakresie organizacji procesu dostaw

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z pracodawcą)

  • Wynagrodzenie podstawowe 4000 zł netto/msc

  • Premia miesięczna uzależniona od jakości i efektywności pracy - do 1000 zł

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj wraz z CV!

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 918240296