2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Prądnik Czerwony
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik biurowy z językiem angielskim

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń, odpisywanie na korespondencję mailową

  • Wsparcie przy koordynacji zakwaterowania i podróży pracowników na kontraktach

  • Współpraca przy zarządzaniu dokumentacją kadrową

  • Pomoc językowa w codziennych kontaktach pracowników na kontraktach zagranicznych

  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie

  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • Kreatywność, dobra organizacja pracy, kontrola wykonania powierzonych zadań

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziane doświadczenie w dziale kadr/administracyjnym

  • Możliwe zatrudnienie osoby o statusie studenta

Wszelkie zgłoszenia prosimy przesłać na ADRES MAILOWY w tytule wpisując "PRACOWNIK BIUROWY"

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 915469981