2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 09 maja 2024

Pracownik biurowy z AutoCad lub inne

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska pracy

- Tworzenie prostych rysunków wektorowych dxf, dwg w programach CAD ( AutoCAD, ZWCAD)

 - Przygotowywanie dokumentów, rejestrów i zestawień na potrzeby realizowanych projektów

 - Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów,

 - Opracowywanie zestawień dotyczących zapotrzebowania/zużycia materiałów,

 - Wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych,

OFERUJEMY:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy

 Udział w ciekawych i rozwojowych projektach

 Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

Wymagania

- Obsługa AutoCAD ( Tworzenie prostych rysunków wektorowych dxf/dwg )

 - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub osoba w trakcie studiów do przyuczenia,

  Sumienność i samodzielność

 - Dobra organizacja pracy,

 - Umiejętność nawiązywania kontaktów,

 - Umiejętności pracy na komputerze (MS Office),

CV proszę przesłać na adres biuro(malpa)darcraft.com.pl

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 915538147