2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Śrem
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Biurowy + Wsparcie Pracy Kupca

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK BIUROWY + WSPARCIE PRACY KUPCA

Miejsce pracy Śrem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja procesu zakupów zgodnie z obowiązującymi Procedurami

  • odpowiedzialność za właściwy poziom zapasów magazynowych

  • współpraca z dostawcami w zakresie realizacji dostaw, reklamacji oraz zwrotów oraz częściowe przyjmowanie dostaw

  • obrót opakowaniami kaucjonowanymi

  • wprowadzanie dokumentów  ( faktury, korekty, dokumenty wewnętrzne )

  • kontrola obiegu dokumentów między punktami

  • kontrola terminów przydatności asortymentu

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość pakietu MS Office - Word

  • wykształcenie: minimum średnie

  • dobra organizacja czasu pracy

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • doświadczenie w zakupach w branży monopolowej bądź FMCG będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  •  wynagrodzenie 3800 okres próbny- dalsze do uzgodnienia po okresie próbnym

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 918912873