2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - Wrocław, praca idealna dla studenta zaocznego

Wynagrodzenie

1 000 - 2 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego w naszym nowym oddziale we Wrocławiu. Praca tylko dla studentów zaocznych. Praca od 10-14, od poniedziałku do piątku. CV proszę wysyłać przez OLX.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o utrzymanie czystości w biurze.

  • Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów.

  • Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej.

  • Obsługa urządzeń znajdujących się w biurze takich jak komputer, telefon, drukarka, itp.

  • Nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie.

  • Od czasu do czasu wychodzenie na pocztę w celu odebrania listów

Wymagania pracodawcy wobec pracownika:

1. Obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych - Znajomość podstawowa pakietu MS Office

2. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, takich jak np. drukarka, skaner.

3. Dobra organizacja pracy - odpowiadanie na maile, przygotowywanie dokumentów.

4. Komunikatywność, kultura osobista, dokładność, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem OLX

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912140605