2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Bałuty
Dodane 10 maja 2024

Pracownik biurowy - ofertowanie ubezpieczeń

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OPIEKUN Ubezpieczenia sp. z o.o. poszukuje pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:

  • ofertowanie polis komunikacyjnych i mieszkaniowych,

  • archiwizacja dokumentacji,

  • obsługa klienta - przedstawienie oferty, pobranie danych do kalkulacji.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • sprawnej obsługi komputera,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy wielozadaniowej,

  • wysokiego poziomu zaangażowania w pracę,

  • wysokiej samodzielności i inicjatywy w działaniu,

  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • łatwości w komunikacji.

Oferujemy:

  • pełen etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • komfortowe warunki pracy.

Mile widziana osoba niepaląca.

CV proszę przesyłać wyłącznie poprzez wiadomość OLX.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 25.05.2024 roku, po tym terminie skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883),

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 917405337